Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Każdy kto ma na głowie własny biznes i sam jest sobie sterem i okrętem m a poczucie wiecznej odpowiedzialności za siebie, firmę , współpracowników itd. Nieustanna gonitwa myśli niczym w sumie nie różni się od stresu i odpowiedzialności jaka ma człowiek będący na etacie, no z jedną może różnicą, będąc właścicielem firmy ewentualnie sam możesz na siebie nakrzyczeć. A czasem przydałoby się.

 

Zwłaszcza, gdy zaniedbujesz siebie i swój czas na aktywne życie tłumacząc się wiecznym niedoczasem i odpowiedzialnością na wszystko, a więc koniecznością pracy w rożnych godzinach. No jakbyśmy spojrzeli bez wnikania w szczegół to faktycznie, jak możesz zapisać się na jakiekolwiek zajęcia skoro nie wiesz czy w tym czasie coś nie wypadnie...

Takie chytre usprawiedliwienie zaprzestania aktywności fizycznej i dbałości o ruch pobudziło naszą kreatywność i oto wypracowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie!

Szukaliśmy możliwości połączenia ognia z wodą, czyli Twojej pracy i konieczności reagowania w różnym czasie na tematy firmowe z czasem, w którym możesz zrobić coś dla siebie. i tak stworzyliśmy usługę, którą nazwaliśmy "Freelancer", gdyż kierujemy ją do osób o nieregularnych godzinach pracy, które same odpowiadają za siebie i swój biznes. A że uwielbiamy kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi to nie wahaliśmy się oddać Wam nasz czas pomimo braku gwarancji czy się z Wami zobaczymy czy nie...

Brzmi tajemniczo? Nie wiadomo o co chodzi? Otóż:

Wychodzimy naprzeciw Twoim nieregularnym godzinom pracy i proponujemy Ci zajęcia, na które nie musisz się z góry zdeklarować i sztywno trzymać określonych godzin. 

Zainteresowany? Zaintrygowany? Chcesz wiedzieć więcej?  Zapraszam tu  i oczywiście do kontaktu z nami!

O nordic walking poczytaj tu, i tu.

Oprócz efektywnego marszu z kijami z wszelkimi benefitami jakie z tego wynikają oferujemy ożywioną dyskusję,w której będziesz mógł przepracować swoje tematy z osoba z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i własnym biznesie. To w ramach bonusu:)

 

ARTYKUŁY
Powered by mod LCA