Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeśli ktoś z Was kiedykolwiek robił jakiekolwiek postanowienia zmiany to wie jak trudno je potem dotrzymać. Ludzie, którzy potrafią wytrwale podążać za swoim postanowieniem zasługują na szacunek i warto ich stawiać sobie jako wzór. Jeśli oni potrafią, znaczy, że i Ty drogi czytelniku również potrafisz.

Wśród grupy osób z żelazną konsekwencją można wyróżnić takich, którzy pokazują swój wysiłek i koszt tego wysiłku publicznie. Piszą i mówią jak jest trudno, ale że się  nie poddają. Tacy Prometeusze naszych czasów - cierpią nie tylko za siebie ale też przy okazji za miliony.

Jednakże jest też druga grupa wytrwałych żelaznych ludzi, którzy emanują radością życia i pokazują zmiany jako coś co dzieje się przy okazji, a wysiłek jest po prostu czymś co gdzieś tam im towarzyszy i jest nieodłączny, ale po co się nad jego szczegółami rozdrabniać.

Taka jest moja bohaterka Magda, którą wspieram od pewnego czasu w jej wyzwaniu i wspólnie trenujemy kilka razy w tygodniu slow jogging. Jeśli jeszcze nie znacie Nowa Ja to pora to zmienić! Nie zdarzyło się abym nie zobaczyła uśmiechu na jej twarzy zarówno przed jak i po treningu, a slow joggingujemy bez przerwy pełne 60 minut :) a czasem i ciut więcej...

Zawsze uważałam, że należy czerpać z dobrych wzorców. Tez wzorzec zdecydowanie Wam polecam 

 

 

ARTYKUŁY
Powered by mod LCA