Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
osoby stojące w kole z kijami do noridc walking

Na zajęcia nordic walking zapisałem się z pewnymi obawami, bo jestem po złamaniu kręgosłupa lędźwiowego. Mam też trochę problemów z kolanem po upadku. Na zajęciach wątpliwości moje szybko zostały rozwiane. Kasia jest profesjonalistką w całym tego słowa znaczeniu .

Ma nie tylko szeroką wiedzę ale potrafi ją też przekazać. Zajęcia przebiegały w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Z przyjemnością na nie uczęszczałem. Po ich zakończeniu codziennie chodzę z kijkami pokonując trasę około 2km.

Wszystkim którzy chcą zainwestować w swoje zdrowie polecam zapisanie się na kurs do Kasi Daniek.

"Profesjonalizm w każdym calu. Cenne uwagi przekazywane w sposób ciepły i serdeczny. Pasja i zaangażowanie, które widać w każdym momencie. I cudowna, cudowna, cudowna atmosfera - to właśnie Kasia i Jej Euforja!? POLECAM!!!"

Do zajęć  nordic walking zmobilizowała mnie strona Kasi na którą trafilam w necie .  Bił z niej olbrzymi optymizm i pozytywne nastawienie do życia. Taka jest właśnie Kasia.  Oprócz tego juz na pierwszych zajęciach nauki technik chodzenia z kijkami okazalo się , że Kasia ma bardzo duże umiejętnosci przekazywania swojej wiedzy innym. Pod jej czujnym okiem nie da się ukryć niedociągnięć podczas treningu. Zawsze naprostuje postawę, każe zwrócić uwagę na to, co szwankuje a co za tym idzie prostować kręgosłup po to, aby poczuć się dobrze ze swoim ciałem. 

Bardzo polecam jej treningi. Poza faktem , iż są prowadzone w niezmiernie sympatycznej i  przyjaznej atmosferze Kasia jest  naprawdę świetnym fachowcem a juz pierwsze zajęcia wystarczają aby samemu się o tym przekonać. 

Firma Euforja współpracuje juz 2 lata z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Bielsku Białej w zakresie zajęć nordic walking. Dzeki zajęciom nasi słuchacze w końcu wiedzą jak prawidłowo powinno sie używać kijów i jaka jest różnica między kijami do trekkingu i do nordicu. A jeśli dodamy do tego stale goszczący uśmiech i energię prowadzącej to chyba rekomendacje dodatkowe nie są konieczne. Polecamy gorąco.

Mimo, że chodzenie z kijami wydaje się czynnością prostą, warto było poświęcić czas i nauczyć się prawidłowej techniki nordic walking.

Pod czujnym okiem Kasi udało się opanować podstawowy krok, dowiedzieć się co to znaczy "równolegle", dowiedzieć się, że ręce sięgają aż tak daleko... Na samym końcu wreszcie mogłam poczuć, że kije same mnie niosą. A to dopiero początek mojej przygody.

kobieta trzymająca kije do nordic walking w rękach

Na spotkanie z Kasią przyszłą cała grupa "chodziarzy" jak myślałyśmy bardzo zaawansowanych w Nordic Walkingu. Nic bardziej mylnego! Kasia otworzyła nam oczy a raczej ciało na to jak powinno się prawidłowo chodzić. Jest świetnym instruktorem, który na kilku zajęciach potrafi przekazać wiedzę, zmotywować, a też często rozbawić. To był świetny kurs teoretyczny i praktyczny, a jednocześnie wspaniale spędzony czas w miłym towarzystwie. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Rozchodzona Grupa z Rudzicy

 

Beskidy

Lubię jeździć na rowerze, biegać a nawet potańczyć na Zumbie. Do tej pory myślałam że Nordic Walking jest dla starszych osób, jednak nic bardziej mylnego. Dzięki Kasi okazało się ze Nordic to technika, wysiłek ale też świetni ludzie i pozytywna atmosfera.

Natalia, lat 27

Zdjęcie Katarzyny Daniek

Kasia jest tą osobą która zaraziła mnie Nordic Walkingiem i tak zmotywowała że ciągle staram się pokonywać siebie i swoje ograniczenia. Lubię piątki bo mogę urwać się i spotkać z fajnymi ludźmi.

Ula, lat 48

Zdjęcie osoby ćwiczącej nordic walking. W tle Beskidy

Z ogromną przyjemnością polecam zajęcia z instruktorką NW, Kasią. Zawsze lubiłam chodzić, i lubiłam chodzić z kijami, ale dopiero Kasia odkryła przede mną uroki prawidłowego chodzenia techniką NW. Dzięki jej kompetentnym wskazówkom zaczęłam chodzić prawidłowo,co dostarczyło mi nesamowitej satysfakcji. Kasia,dla której NW  to pasja, bardzo łatwo zaraża nią ludzi wokół. Jest świetnym instruktorem, ma odpowiedni program treningowy i precyzyjnie go realizuję. Potrafi wzbudzać entuzjazm w grupie i ładować ludzi niesamowita energią. Jest znakomita.

Bożena, lat 60

Zdjęcie osoby ćwiczącej nordic walking

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło i dobrze spędzony czas. Kasia to osoba łatwo nawiązująca kontakt, otwarta na innych. Bardzo zaangażowana i solidna w tym co robi, ale również dobry kompan do porozmawiania np o ciekawych książkach. Kasia umie słuchać, umie się dostosować, ale również zmotywować do działania, do osiągania celu. Sama przy tym jest świetnym przykładem skutecznego dążenia do celu. Ponadto ma dużą wiedzę na temat sprzętu do NW, osobom zaczynającym dopiero swoją przygodę z chodzeniem z kijkami Kasia na pewno pomoże dobrać kije, doradzi w zakupie butów, odzieży.Polecam współpracę z Kasią.

Kama, 55 lat

Zdjęcie osoby ćwiczącej nordic walking

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje cele. Nie tylko zaraziłam się nordicowaniem ale tez schudłam i czuję nową energię do realizacji kolejnych celów.

Agnieszka, lat 37

Zdjęcie osoby ćwiczącej nordic walking

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z kijami. Aktywna propagatorka nordic walking w Polsce. Współpracownik przy projektach Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Godny polecenia partner dla każdego kto ceni rzetelną pracę.

Paulina Ruta - Prezes PSNW