Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeszcze do niedawna każdy mój dzień przebiegał według podobnego scenariusza. Wczesna pobudka, praca, powrót do domu późnym wieczorem... i tak bez końca. Pomimo tego, że lubiłam moją pracę i przynosiła mi ona wiele radości, poczułam, że czegoś mi brakuje, że moje życie poza pracą praktycznie nie istnieje.

Zaczęłam szukać tej nowej przestrzeni i czegoś, co mi ją właściwie wypełni. Testowałam różne dyscypliny sportu i sposoby na rekreację. Większość z nich okazywała się zupełnie nie dla mnie. Aż trafiłam na nordic walking. W tym przypadku od razu wiedziałam, że to jest to! Dziś jestem przede wszystkim szczęśliwą kobietą, która znalazła nowy sposób na fajne, satysfakcjonujące życie.

Z natury jestem człowiekiem odważnym, kreatywnym i gotowym na wyzwania. Nie mogłam więc poprzestać na typowo rekreacyjnym uprawianiu nordic walking. Zaczęłam brać udział w zawodach, przechodziłam kolejne szkolenia, aż uzyskałam tytuł Instruktora z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking i zajęłam się tym, co kocham najbardziej - zarażaniem otoczenia pozytywną energią i motywowaniem do dokonywania zmian.

Założyłam firmę Euforja, opracowałam program przemiany poprzez sport i oferuje wszystkim zainteresowanym szereg różnorodnych zajęć z nordic walking, których ostateczny kształt zależy wyłącznie od predyspozycji i celów ćwiczącego. Współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy pomagają moim klientom w zmianie życia i przemianie wewnętrznej. W zależności od potrzeby w program angażowany jest dietetyk, trener zdrowej skóry lub trener personalny. Organizujemy zajęcia na terenie Śląska, głównie w rejonie Bielsko-Białej.

Obecnie łącze w sobie role instruktora, aktywnego zawodnika na dystansach 10 kilometrów, trenera personalnego, menadżera projektów, sprzedawcy, a już niedługo także przewodnika górskiego. I wiecie co? Nigdy nie czułam się szczęśliwsza. 

Razem z zespołem kierujemy się hasłem: Euforja to stan Twojego umysłu.

Czujesz, że potrzebujesz zmienić coś w swoim życiu, ale jeszcze nie wiesz jak to zrobić lub brakuje Ci motywacji? Nie zwlekaj. Napisz do mnie i razem opracujemy dla Ciebie najlepszy plan. 

Czekam na Twoją wiadomość.

Kasia