Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

GO&MOVE  jest magazynem on-line skierowanym do osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Jest wydawnictwem całkowicie darmowym, a każdy kolejny numer jest zawsze dostępny w sieci dla Czytelników.

Magazyn GO&MOVE zapewnia Czytelnikowi wszystko czego potrzebuje, tzn. porady najbardziej cenionych ekspertów, testy i prezentacje produktów z rynków branżowych, przeglądy instytucji i usługodawców, wywiady z interesującymi ludźmi, ciekawostki i kalendaria imprez branżowych, zdrowe przepisy kulinarne. Zapraszamy na ich stronę: www.go-move.com

 

For You to team zaprzyjaźnionych lektorów, którzy stawiają na rozwijanie kompetencji związanych ze swobodnym komunikowaniem się w języku obcym. Obecnie oferują  usługi z zakresu nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. To zespół osobowości z pasją, która potrafią zarażać innych i w ciekawy sposób przekazywać wiedzę. Powiecie, kolejna szkoła językowa - w żadnym razie! Wyróżnia ich podejście do nauczania i chęć organizacji czegoś co wesprze naszą naukę, a będzie czymś ciekawym dla kursantów. Wejdź na www.foryou.edu.pl i poznaj ich bliżej. Ja już myślę o ciekawych projektach z nimi!

 

Stowarzyszenie Buggygym to organizacja, która chce włączyć się w nurt aktywizacji kobiet, a matek w szczególności. Stawia na aktywność sportową, ale też i na aspekty związane z karierą. Poznałam część zespołu i zostałam uwiedziona zapałem, otwartością i chęcią działania. 

Euforja z radością dołącza do ich teamu i będzie razem z nimi działać, krzewiąc ducha sportu i wiary w siebie wszystkim naszym kochanym młodym Mamom! Strona Buggygym.

 

 

Centrum Nordic Walking - nasz partner sprzętowy i firma, która ceni specjalistów i pasjonatów, gdyż sama z takich się składa. Od ponad 10 lat zajmują się promocją Nordic Walking w Polsce. Są  przedstawicielami i koordynatorami międzynarodowej Szkoły Nordic Walking LEKI. Znają sport od podszewki i potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Polecamy bo cenimy pasje i chylimy czoła przed doświadczeniem. Strona Centrum Nordic Walking.

 

Gospodarstwo Pszczelarskie „Miody Bartkowiaka” to pasieka w Wielkopolsce licząca 85 rodzin pszczelich.  W „Miodach Bartkowiaka” właściciele Teresa i Michał łącza pszczelarską tradycję współdziałania z przyrodą ze zrównoważonym rozwojem.  Znakiem szczególnym gospodarstwa jest pozyskiwanie najwyższej jakości mleczka pszczelego. U nich mozna skosztować doskonałe miody nektarowe i spadziowe, pyłek pszczeli i propolis. Wiedza co znaczy pysznie i słodko! Strona Miodów Bartkowiaka.

 

Magda Bębenek - podróżniczka, autorka i wydawca książek "Polka potrafi". "Polka potrafi"to seria inspirujących książek dla kobiet, które na prawdziwych historiach z życia wziętych pokazuje, że każdy z nas ma w sobie mądrość i odwagę do tego, by prowadzić życie, jakiego chcemy. Musimy tylko uwierzyć, że potrafimy. Dodatkowo Magda promuje szeroko rozumianą przedsiębiorczość, spotkanie z drugim człowiekiem i podążanie za radością w życiu i pracy. Prowadzi indywidualne konsultacje z marketingu dla małych biznesów, kreacji produktu oraz self-publishingu. Osoba warta poznania. polecam! Strona Polka potrafi.

 

 

Sosrodzice.pl to portal promujący rozważne rodzicielstwo, ideę łączenia kilku życiowych ról, w których każda jest ważna. Nie koncentrują się tylko na dzieciach, ale również na rodzicach w myśl znanego powiedzenia - szczęśliwy rodzic=szczęśliwe dziecko. Bardzo przydatny i merytoryczny portal wiec go serdecznie polecam!

Logo KoBBieciarni

KoBBieciarnia - to kobiecy portal społecznościowy adresowany do mieszkanek Podbeskidzia dla dostarczenia im rozrywki i wsparcia lokalnych, kobiecych inicjatyw. Portal ten skupia najlepszych, lokalnych bloggerów wszelkich dziedzin współczesnego bloggowania, stawiając przy tym na oryginalność źródeł publikacji, merytoryczność treści, a przede wszystkim pasję ich autorek (w tym mnie:)). Piszą o kobietach takich jak Wy - ich wyzwaniach, sukcesach i bezpardonowej codzienności. Poruszają tematy związane z relacjami międzyludzkimi, rodziną, macierzyństwem, małżeństwem. Udzielają praktycznych porad w kwestiach związanych ze zdrowiem, karierą zawodową, modą, urodą, dietetyką, kulinariami i prawem. Strona KoBBieciarni.

Logo Lady's Club

 

Lady's Club to dwumiesięcznik ukazujący się od 8 lat w województwie śląskim, zadomowił się na stałe w Bielsku-Białej, gdzie redakcja ma swoją siedzibę. To ekskluzywny, bezpłatny magazyn nie tylko dla kobiet. Redakcja stale współpracuje ze stowarzyszeniem Dress for Success Poland, pomagającym bezrobotnym kobietom w odnalezieniu się na rynku pracy, z wieloma ekspertami oraz oddziałem ZUS w Chorzowie. Wszystkich zainteresowanych magazyn LADY'S CLUB zaprasza do współpracy redakcyjnej i reklamowej. Strona Lady's Club.

Logo - Beskidzka Mama

 

 

Beskidzka Mama to portal informacyjny i bezpłatny kwartalnik „Beskidzka Mama” dla mam z Podbeskidzia. Zajęcia, wydarzenia, atrakcje dla dzieci, rodzin z Bielsko-Biała, Żywiec i Cieszyn. Wiele ciekawych materiałów dla każdego rodzica. Polecam! Strona Beskidzka Mama.

Logo Poradni Dobry Dietetyk

Poradnia Dobry Dietetyk to gabinet dietetyczny, który niewątpliwie wyróżnia się na tle innych tego typu placówek.  To dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i szerokiej ofercie usług. Profesjonalne przygotowanie dietetyka, Justynie Cieślicy oraz program żywieniowy, który dla Ciebie stworzy, pozwoli Ci prawidłowo podejść do tematu, jakim jest dieta. Już na drugim spotkaniu otrzymasz pełny zestaw informacji na temat kondycji Twojego ciała, dotychczas popełnianych błędów żywieniowych, szczegółowy jadłospis i wiele innych, które pozwolą Ci zmienić twoje nawyki żywieniowe na lepsze. Strona Poradni.

Elżbieta Wala - zdjęcie

Mieszanka beskidzko-bałkańska – pełna optymizmu i energii do prowadzenia wycieczek i niebanalnego przekazywania wiedzy. Dlaczego mieszanka? Bo w jednej osobie mieści się tak wiele różnorodności: przewodnik beskidzki, pilot wycieczek, filolog słowiański, pasjonatka Chorwacji i reszty Bałkanów, fanka winiarstwa i piwowarstwa – tego dobrego, instruktor Nordic Walking, rowerzystka po górach i dolinach, miłośniczka przyrody, aktywna zimą na skiturach. Ela łączy te składniki i tworzy przepis na kreatywne wycieczki i wartościowo spędzony Wasz czas. Zamieszajmy razem! Strona Elżbiety.