Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Zwariowałaś, tego miasta nie ma nawet na mapie! To jakieś szaleństwo rzucać wszystko to tak i jechać na koniec świata. Będziesz żałowała że porzuciłam życie w stolicy, nas i pracę... Przypomniały mi się słowa mojej rozwścieczonej przyjaciółki gdy pewnego pięknego dnia naście lat temu oznajmiłam jej ze zamykam swoje sprawy w Warszawie i jadę na południe Polski do niedużego miasteczka.

 

Te same zwariowałaś, będziesz żałować tłukło mi się po głowie gdy po kilkunastu latach pracy dla międzynarodowej korporacji postanowiłam zamknąć ten rozdział stabilnego i okraszonego budżetami i analizami życia zawodowego i zamienić go na coś zupełnie odwrotnego. To coś zakiełkowało kilka lat temu zamieniło się w pasje i tak się rozpychały w mojej głowie, ze w końcu moje ego stwierdziło ze warto jest podjąć ryzyko i przewartościować życie gdyż stare zrobiło się trochę za ciasne. 

Tak odkryta pasja przenicowała mnie na druga stronę. Właśnie zaczynamy wspólnie nowy rozdział. Ja i moja firma Euforja witają Was w świecie nordic walking.  Jeśli tylko i Wasza skorupa zrobiła się choć trochę przyciasna pomożemy Wam ja zmienić. Zaglądajcie na naszego bloga. Piszcie, pytajcie, oceniajcie, negujcie, stawiacie znaki zapytania i rzucajcie pomysłami ważne abyście chcieli się wysilać i cokolwiek zrobić. To zawsze jest pierwszy krok do zmiany.

ARTYKUŁY
Powered by mod LCA