Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wrzesień obfitował w wydarzenia nie tylko ważne ale i milowe :) dla nas. Jednym z nich było szkolenie połączone z certyfikacją przez samego twórcę slow profesora Tanakę, którzy przybył do Polski i poświęcił nam 3 dni podczas, których nie tylko dowiedzieliśmy sie wielu szczegółów dotyczących wpływu slow joggingu na rózne grupy i na różne aspekty zdrowotne, ale też mieliśmy szanse na treningi z profesorem.

Dodatkowo mogliśmy zobaczyć jak profesor pracuje, gdyż przywiózł ze soba grupę Japończyków, którzy podczas pobytu w Polsce byli poddawani eksperymentom :) Spokojnie nic gioźnego, profesor badał oczywiście wpływ slow joggingu na określone aspekty, w tym przypadku na utratę tkanki tłuszczowej.. Choc patrzylismy na nich z podziwem, gdyż w ramach eksperymantu mieli 4 godziny dziennie biegac slow...

Finalnie mamy przyjemność ogłosić, iż zdobyliśmy certyfikat trenera slow joggingu i jestesmy w gronie pierwszych trenerów certyfikowanych w Europie! Cerytfikat możecie zobaczyć tu. Zapraszamy oczywiscie na zajęcia slow jogging w każdy wtorek o 19:00 oraz na sesje indywidualne. Zadzwon, napisz a odpowiem na wszystkie pytania.