Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wspaniale jest być gościem zaproszonym przez znakomitą i docenianą instytucję, a jeszcze jak jest się gościem, który ma coś mądrego i budującego powiedzieć to podwójny zaszczyt i odpowiedzialność.

Jeśli dodam, że wszystko ma miejsce w gronie sąsiadów z mojej okolicy to możecie sobie wyobrazić jaki to stres, jaka ekscytacja i wyróżnienie.

Ale do rzeczy, otóż 15 kwietnia br Euforja miała przyjemność zaprezentować siebie i opowiedzieć o nordic walking, ze szczególnym uwzględnieniem technicznych aspektów w naszym lokalnym GOK Promyk. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż po wykładzie zgłosiły się osoby chcące nauczyć się techniki nordic.

Tym samym uroczyście oświadczamy, iż w Bystrej powstają 2 grupy młodych nordicowców (poranna i wieczorna). Kto wie jak daleko sięgną nasze lokalne apetyty :)