Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Niepodległości (11.11.2015) uczciliśmy uczestnictwem w Sztafetowych Mistrzostwach Jury Nordic Walking w Półmaratonie. Nasza silna drużyna sztafetowa od rana w bojowych nastrojach i z szampańskim humorem stawiła się w Hotelu Fajkier, który otworzył swe podwoje i gościł zawody na swoim terenie. Współorganizatorzy Rafał i Tatiana Galińscy powitali nas ciepło i już wiedzieliśmy, że spędzimy tu  niezapomniane chwile.

Trasa urokliwa i świetnie przygotowana dała nam dużo satysfakcji. organizatorzy zadbali i o wyśmienitą atmosferę i o dodatkowe atrakcje (opowieści prawdziwych Ironmenów zasiały nam nowe pomysły ...) oraz o regeneracje po zawodach i w trakcie!

Nasza drużyna czyli podopieczni Stowarzyszenia ADA ani na moment nie ustąpili kroku innym zawodnikom i w efekcie wygrali puchar dla najambitniejszej drużyny! Teraz marzy nam się kolejny, więc od środy wracamy do solidnych treningów!