Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 20.06.2015 roku w Bielsku Białej odbędzie się Piknik i Bieg Charytatywny Rodziny Rodzinom.

Zapraszamy wszystkich bo cel jest szczytny. Wspieramy dzieci z domów zastępczych, a przy okazji będzie można nauczyć się prawidłowej techniki nordic walking na naszej strefie nordic walking organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

Rezerwujcie czas 20 czerwca i spieszcie do parku zabaw Błoniolandia ul. Pocztowa 39 w Bielsku Białej.

Czekamy na Was od 10:00 do 16:00 z dużą dawką humoru i ogromnym pakietem wiedzy o noridc walking.

Zdjęcie liter ułożonych na trawie w logo PNSW

W dniu 06.06.2015 zapraszam serdecznie do Katowic na wydarzenie AWF dla Zdrowia. Będzie to już III edycja imprezy, której celem jest promocja zdrowego trybu życia.W ramach wydarzenia będzie można odwiedzić klika stref m.inn. strefy:wiedza o zdrowiu, sport dla zdrowia czy żywienie dla zdrowia.

Oczywiści nie zabraknie tam naszej strefy noridc walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking

Zapraszamy. Odwiedźcie nas koniecznie!

Zdjęcie Katarzyny Daniek siedzącej pod drzewem w stroju sportowym

Zachęcam do lektury na portalu Beskidzka Mama wywiadu ze mną.

W Wywiadzie kilka słów o mnie i kilka szczegółów projektu „Mamy to” skierowanego do młodych mam. Zapraszam do lektury. Piszcie co sadzicie. Pytajcie. 

Radość mamy bezcenna

W czerwcu w Bielsku-Białej będziemy wdrażać projekt Mamy to! Skierowany do młodych mam, które chciałyby wrócić do aktywności, pogodzić role mamy i stworzyć grupę wsparcia mam w takiej samej sytuacji życiowej.
Spotkanie organizacyjmne jeszcze w maju. Po wiecej szczegółów zapraszam do lektury artykułu lub bezpośrednio do mnie.

Grupa osób z kijami do nordic walking na leśnej ścieżce

Od  8 maja 2015 w Bielsku-Białej ruszył cykl spotkań projektu „Chodźmy prawidłowo” dedykowanych dla wszystkich pasjonatów i przyszłych pasjonatów nordic walking. Na spotkaniach uczymy się chodzić poprawną techniką a przy okazji zawiązujemy relacje towarzyskie i spajamy się z nasza malowniczą przyrodą Beskidów.

Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:00 przy dolnej stacji kolejki na Dębowiec.

Terminy najbliższych spotkań:
14.05, 22.05, 29.05, 12.06

Projekt jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przy współpracy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Nordic walking w maju

Aktywnie możemy rozpocząć maj biorąc udział 3 maja br. w Marszu Rodzinnym, który odbywa się w ramach projektu „ Chodźmy prawidłowo!”. Projekt firmowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Organizator: Jurajski Klub Nordic Walking.

Trasa marszu wynosi ok. 2 km, start o godz. 10.00. W ramach marszu odbędą się także: rozgrzewka, pokaz prawidłowej techniki oraz stretching. Każdy uczestnik na mecie otrzyma upominki.

Dojazd: należy się kierować do wsi Morsko, ul. Zamkowa. Informacje o dojeździe. Miejsce spotkania na terenie ośrodka: Szałas Jurajski, nieopodal górnej stacji wyciągu narciarskiego. Rejestracja uczestników. Zapisy są aktywne do 2.05.2015 

Zdjęcie pani z kijami do nordic walking

Wykładem o prawidłowej technice nordic walking  18 marca wystartowaliśmy z akcją bielscy seniorzy chodzą prawidłową techniką nordic walking. Nasi bielscy słuchacze uniwersytetu trzeciego wieku aktywnie zaangażowali się w projekt i w kwietniu będziemy uruchamiać grupy szkoleniowe pod uważnym okiem instruktora Katarzyny Daniek, na których przeszkolenia zostaną liderzy grup lokalnych nordic walking. Po szkoleniu wrócą oni do swoich społeczności z misja krzewienie właściwej techniki. 

Bielski uniwersytet 3 wieku szykuje się również do wystartowania w ogólnopolskich zawodach nordic walking dla słuchaczy uniwersytetów, które będą miały miejsce 9 maja 2015 roku. Miejsce i dokładny termin wkrótce u nas.

Zdjęcie Katarzyny Daniek w geście zapraszającym do terningu

Ruszyła grupa początkujących amatorów nordic walking. Spotykamy się w piątki o 18:00 przy dolnej stacji kolejki na Debowiec w Bielsku-Białej. Uczestnicy szkolą się z właściwej techniki i zakochują w nordic walking bez pamięci. Ten sport uzależnia!

Zdjęcie grupy osób trenujących nordic walking

Najbliższe zawody, które polecam na Śląsku to Puchar Jurajski, którego runda pierwsza rusza już 12 kwietnia. Więcej szczegółów.

Dla osób lubiących rywalizacje z długodystansowymi biegaczami rajd na 5 km w ramach półmaratonu Dąbrowskiego, który będzie miał miejsce również 12 kwietnia br. 

Sezon zawodów nordic walking w pełni. Jak w gąszczu wielu zawodów wybrać, w których chcemy startować? Jaki klucz zastosować, czy cele są faktycznie potrzebne i co dla siebie wybrałam na ten rok, o tym na blogu.

Zdjęcie osób w strojach sportowych z kijami do nordic walking uniesionymi nad głowami

Kwiecień miesiącem działania dla naszych pan na Śląsku. Już 18 kwietnia energetyczne spotkanie przedsiębiorczych kobiet, które chcą aby ich biznesy zostały zauważone. To 2 edycja kongresu kobiet województwa śląskiego.

Oczywiście będę ja i moja firma :) relacja na blogu. Więcej informacji.