Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
młody człowiek balansujący na pionowym ściętym drzewie

Uwaga, Uwaga!

Na zbliżające się wakacje mamy dla młodzieży z gminy Wilkowice niepowtarzalną okazje na przygodę z odkrywaniem mistrza w sobie! Nowa dyscyplina sportu jaką jest nordic walking czeka na Was młodzi mistrzowie.

GOSiR wraz z instruktorem nordic walking Katarzyna Daniek zaprasza na cykl spotkań, na których będzie można zobaczyć czym jest nordic walking, potrenować ta nowa dyscyplinę pod okiem instruktora, poznać prawidłowa technikę i dowiedzieć się jak można przejść od rekreacji do zdobywania medali. 

Zajęcia dla uczestników są bezpłatne. Jest możliwość wypożyczenia kijów na zajęcia.

Zapraszam w lipcu w każda środę i piątek o godzinie 11:00. Terminy sierpniowe do ustalenia.

Spotkania będą się odbywały w rożnych miejscach naszej gminy tak aby mieć dodatkowa okazje na poznanie jej walorów. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 8 lipca godzina 11:00 na Orliku przy Hali GOSiR w Wilkowicach.

Zapraszamy wszystkich! Zachęćcie młodzież do wzięcia udziału w zajęciach.  

czerwona papryczka na drewnianym stole

I szczegóły naszej niespodzianki czerwcowej dla Was już zdradzamy:

Przy współpracy z Klubokawiarnią Aquarium w Bielsku Białej organizujemy dla Was spotkanie z dietetyczką, która odpowie na przewrotne pytanie: Co z tą dietą?

Będzie przewrotnie, będzie aktywnie i wesoło. Na pewno nie zabraknie akcentów sportowych, gdyż nie ma diety bez ruchu!

Zapraszamy gorąco a wszelkie szczegóły wydarzenia znajdziecie TU 

kobieta z kijami do nordic walking  w górach w podskoku

Jasne jest to ze z kim przestajesz takim się stajesz a my właśnie nawiązaliśmy współpracę z Ultra Beskid Sport czyli pasjonatami, a takich lubimy najbardziej.

Wraz z nimi będziemy mieć przyjemność współuczestniczyć w wielkim biegowym wydarzeniu w Bielsku-Białej I Otwartych Mistrzostwach Bielska-Białej w biegach górskici w trakcie wydarzenia otworzymy nasza strefę nordic walking!

Każdy kto żyw niech do nas zajrzy przed lub po swoich biegach i pozna nordic walking. Będziemy edukować, uczyć i doradzać a przy tym świetnie się bawić.

Dołączcie!

człowiek biegnący po górach

Wiem, wiem dziś już mamy news ale nie możemy się znów powstrzymać, bo ...kolejna strefa nordic przed nami!

Już 13.06 w Jaworzu będziemy otwierać nasza strefę podczas Biegu po Zdrój! Piękne tereny, otwarci ludzie i my z naszą prawidłową techniką nordic walking. Czegóż chcieć więcej?

Zapraszam do nas! Strefa będzie działać od 11:00.

twarz kobiety w zbliżeniu, w tle góry

Oj będzie się działo już w najbliższy poniedziałek tj 08.06 spotkamy się z Lolalu aby dograć szczegóły naszego nowego projektu pod roboczym tytułem: nordic walking łączy rodziny.

Szykuje się mega sesja, której efekty będziemy Wam prezentować wkrótce!

My już się nie możemy doczekać i zbieramy różne rekwizyty....

człowiek stojący na szczycie góry

Kolejne wydarzenie warte uwagi w naszym regionie: 21.06 w Brennej zapraszamy na Mistrzostwa Nordic Walking LGD. W zeszłym roku trasa mocno dała nam popalić, więc w tym roku już od dawna trenujemy górskie podejścia. Impreza słynie z fantastycznej atmosfery i pięknych górskich widoków.

My będziemy. A Was zapraszamy!

osoba aktywna stojąca na zboczu góry podziwiająca krajobraz

Przed nami pracowity długi weekend, ale to lubimy najbardziej :)

już 6.06 w Katowicach będziemy na strefie nordic na imprezie AWF dla Zdrowia.

Liczymy na liczne przybycie osób, które chcą się z nami spotkać i potrenować prawidłową technikę.

Będziemy Was wypatrywać!

 

starsze osoby wypoczywające w parku

Już 11.06 br będziemy mieć zaszczyt przemawiać przed bardzo szacownym i wymagającym gremium jakim są słuchacze Akademii Seniora w Bielsku-Białej.

Trzymajcie kciuki aby wykład: Nordic walking czyli aktywność z turbodoładowaniem, który rozpoczniemy o godzinie 14:30 w siedzibie Akademii Seniora spotkała się z życzliwym przyjęciem!

grupa ludzi z kijami do nordic walking przed zawodami

W najbliższą sobotę 30.05 będziemy mieć okazje pokazać nordic walking na VIII Rodzinnej Spartakiadzie w Łodygowicach.

Każdy kto odwiedzi tą imprezę będzie mógł skorzystać z porady instruktora, zobaczyć i podszlifować technikę bądź po prostu dowiedzieć się czym jest ten nordic walking i czy warto go uprawiać.

Zapraszam do Łodygowic serdecznie. Nasza strefa będzie otwarta od godziny 16:00.

Uwaga, uwaga!

Na zakończenie czerwca tj 30.06 br zaplanowaliśmy dla Was warsztat okraszony elementami wykładu (ot taka nowa forma) w temacie nawyków żywieniowych.

Tytuł  warsztatów trochę prowokacyjny: Co z tą dietą? a poprowadzi go nasz partner i mentor w temacie żywieniowym Justyna Cieślica oraz moja skromna osoba.

Spotkanie odbędzie się w gościnnej klubokawiarni Aquarium 30.06 o godzinie 19:00

Już dziś zapraszam rezerwujcie termin!

Maj i czerwiec to dla nas czas realizacji projektu Chodźmy prawidłowo organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przy współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyk

W projekcie mamy dwie grupy uczestników. Grupa otwarta (spotkania w Bielsku piątek godz 18:00 pod Dębowcem) i grupa dedykowana podopiecznym Stowarzyszenia ADA, która spotyka się w środy.

Serdecznie zapraszam wszystkich do dołączenia do naszej grupy otwartej i poprawy swojej techniki lub jej nauki od podstaw.

Zapraszamy! Czekamy!