Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
nogi w rozkroku na tle trawy

Jakże nam miło poinformować, że przy współpracy z Ośrodkiem Promocji Gminy Jaworze ruszamy z projektem aktywizacji mieszkańców Gminy Jaworze.

Zapraszam do zapoznania się z programem jaki przygotowaliśmy i dla dzieci i dla dorosłych. Dzieci i Młodzież zapraszamy do Akademii Młodego Aktywisty, gdzie nauczymy jak uprawiać sport, jak biegać aby nie mieć kontuzji, jak pracować nad kondycja i jak czerpać radość z górskich wypraw.

Dla dorosłych amatorów aktywności przygotowaliśmy trzy propozycje: Fit kondycja, Fit spalanie i Nordic Walking+

logo wydarzenia bieg po nowe życie

Już 5 września w Warszawie weźmiemy udział w Biegu po nowe życie, które to wydarzenie promuje ideę transplantacji.

Z radością przeszkolimy osoby chętne w prawidłowej technice nordic walking. Zapraszamy na naszą strefę!

 

las

Wiecie jak lubimy przygotowywać nowe rzeczy dla Was. Tym razem przygotowaliśmy cykl wypraw 1 dniowych (weekendowych). Chcemy zaprosić mieszkańców Śląska do zaprzyjaźnienia się z Jurą Krakowsko-Częstochowską. 

Zaczynamy Rajdem Vege, organizowanym 26.07 przez naszych przyjaciół z Jury. Na kolejne wyjazdy przygotowaliśmy ponad 10 tras o różnym stopniu długości i trudności.

Zapraszamy do śledzenia informacji na Facebooku na naszym fanpage

Weekend w Kościelisku z załogą PSNW. Trochę spraw strategicznych Stowarzyszenia, trochę szkolenia kierunkowego naszych instruktorów, obowiązkowa wyprawa w góry a następnego dnia zawody.

plakat biatlonu w Kościelisku, nordic walking, góry

Już za kilka dni będziemy razem z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking na III Otwartych Biatlonowych Mistrzostwach Polski w Kościelisku. Zapraszam 12.07.2015 więcej info o imprezie tu.

Wcielimy się w szczytną rolę współorganizatorów, stworzymy piękną strefę nordic walking, będziemy dzielić się wiedzą i naszym doświadczeniem a potem troszkę może posędziujemy, a co!

Zapraszam, my tam będziemy!

Masz mało czasu, nieregularne godziny pracy a chcesz uprawiać sport?

Wychodzimy naprzeciw twojej specyfice dnia i proponujemy Ci zajęcia,na które nie musisz się z góry zdeklarować i sztywno trzymać określonych godzin. Dla Ciebie stworzyliśmy zajęcia "Freelancer" 

W każdą środe od 7:00 do 10:00 możesz stawić się na treningu. Wystarczy sms lub mail na 30 min przed i masz zagwarantowane miejsce na zajęciach z instruktorem. Jedyne co to musisz dojechać na wyznaczone miejsce i wykorzystać ten czas dla siebie. 

Na tych zajęciach obowiązują tylko karnety na 4 wejścia/miesiąc. Jeśli wykupisz od razu karnety na 3 miesiące to będziesz mógł je wykorzystać w ciągu 4 kolejnych miesięcy

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

zarys koła trzymany w dloni, w środku zdjęcia kobiety uprawiającej nordic walking, tablicy workshop, pana z teczką

Nasza firma ma w DNA nieustanny rozwój i to w wielu kierunkach. Stawiamy na to na czym się znamy i na takie obszary życia, w których możemy Wam pomóc.

Jesteśmy tez otwarci na innych ciekawych ludzi i chętnie się z nimi spotykamy i patrzymy co możemy wspólnie zrobić. Tak też się stało, gdy spotkałam się z fantastycznym travel coachem Beatą Marciniak i po dynamicznej i owocnej dyskusji przy kawie doszłyśmy do wniosku, że możemy zrobić coś razem. Tak powstał projekt współpracy na kilku płaszczyznach. dziś o jednej z nich :)

Pierwszy projekt który właśnie ujrzał światło dzienne to "Korpo odczarowane". Projekt składa się ze spotkania informacyjnego i 3 dniowych warsztatów w Beskidach.

Jeśli pracujesz lub chciałabyś/chciałbyś współpracować z korporacja a nie do końca rozumiesz jej mechanizmy, zapraszam na warsztat!

Jeśli jesteś ciekawy jak można współistnieć we współpracy z korporacja i nie dać się połknąć, zapraszam na warsztat!

dziewczynka z pania ćwiczą przy pomocy kijów do nordic walking na polanie górskiej

OGŁOSZENIE SPECJALNE

Poszukuję do współpracy osobę z okolic Bielska-Białej, która jest lektorem języka angielskiego lub osobą znająca ten język w stopniu pozwalającym na naukę innych oraz jest zainteresowana nauką języka poprzez sport.

Musi to być osoba, która sama lubi sport i ruch i żyje aktywnie. Konieczne jest doświadczenie w pracy z dziećmi (przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi) lub przygotowanie do takiej pracy. 

Osoby znające metodę ruchu rozwijającego według Weroniki Sherborne mile widziane!

Jeśli spełniasz kryteria i jesteś zainteresowany zapraszam do wysłania zgłoszenia do 30 lipca 2015 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Miniony weekend był dla nas wspaniałą okazja do poznania środowiska biegaczy i to środowiska i biegaczy górskich i maratończyków, ale też biegaczy na orientację. Dodatkowo z dumą obserwowaliśmy młodych przyszłych mistrzów, którzy zmagali się na dystansach od 200 do 1500 metrów. 

Nasza strefa nordic cieszyła się zainteresowaniem rodzin z dziećmi a także biegaczy, którzy byli otwarci na nowe formy treningu.

Weekend uważam za bardzo udany!

zawody nordic walking w Brennej czerwiec 2015. Kobiety na podium

I już po zmaganiach w Brennej! Trasa odczarowana :) i choć tez było ciężko bo 50% trasy pod górę to widoki wynagradzały wszystko.

Niestety presja czasu nie pozwoliła na przystanięcie i obfotografowanie ale za to mamy zdjęcia koleżanki Kamy, która pewnie poszła po zwycięstwo w swojej kategorii. Jeszcze raz BRAWO Kama!

stopy dziecięce

I ruszyły nasze zajęcia dla młodych Mam z maluszkami w Bielsku Białej! Na razie grupa kameralna ale za to jakże zaangażowana w temat.

Zapraszamy pozostałe mamy z maluchem na zajęcia, które będą się odbywały w każdy czwartek o godzinie 10:30.

Miejsce zbiórki: ostatni przystanek autobusowy w Cygańskim Lesie (przy kawiarni Peron - dawnej zajezdni autobusowej).

Zajęcia obejmują naukę techniki nordic walking oraz ćwiczenia na mięśnie core. Nie obawiajcie się, że maluch marudny będzie nam przeszkadzał. Te zajęcia są też i dla nich :) Wiemy, że mogą być różne dni więc w te niesprzyjające ruchowi na świeżym powietrzu będziemy koncentrować się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie brzucha, grzbietu czy lędźwi nie zapominając o pośladkach :)

w razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną.

W razie chęci pogłębienia tematu zapraszam do lektury artykułów: 

artykuł 1 

artykuł 2