Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Każdy, kto śledzi poczynania firmy Euforja wie, że nordic walking jest ważną częścią, że by nie powiedzieć filarem naszej firmy.

Staramy się zarażać wirusem zdrowego ruchu ludzi z różnych grup i o różnych potrzebach. Wśród naszych uczestników mamy zagorzałych wielbicieli nordic, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i podopiecznych Stowarzyszenia Ada, a także młode mamy z maluchami oraz osoby zaczynające przygodę z nordic walking.

osoby idące drogą leśną z kijami nordic walking

Już za chwilę wiosenne dni zachęcą wszystkich do przypomnienia sobie, że człowiek aktywny to nie tylko człowiek smukły i gibki ale też człowiek pełen endorfin.

Nasz grafik również ulegnie małym modyfikacjom i będziemy mieć dla Was dodatkowe interesujące propozycje. Już dziś uchylamy rąbek tajemnicy....

dziewczyny z wózkami ćwiczą

W najbliższą sobotę tj 30 stycznia 2016 zapraszamy na Finał Akcji: Zima nie jest zła. Euforja jest współorganizatorem finalnego spaceru mam, który odbędzie się w Bielsku-Białej w Wapienicy. Zaczynamy o godzinie 11:00 wielkim marszem połączonym z ćwiczeniami buggygym a kończymy degustacją żurku i kiełbaską przy ognisku o godzinie 13:00. W międzyczasie czeka uczestników wiele konkursów z nagrodami d naszych sponsorów.

Zapraszamy do kibicowania nam a ci, którzy nie mogą przybyć niech wypatrują relacji z imprezy.

 

młode mamy ćwiczące w lasku z wózkami

Już nie pierwszy raz Euforja jednoczy siły z innymi organizacjami, które maja ten sam cel. Tym razem wraz ze Stowarzyszeniem BuggyGym i Aktywna Mamą bierzemy udział w projekcie: Zima nie jest zła, który ma na celu aktywizacje młodych mam z maluchami niezależnie od pory roku. Każda pora jest dobra aby zadbać o swoja formę, a dziecko nie jest przeszkodą w aktywności rodzica. 

kobieta i dziewczynka idą droga z kijami do nordic walking

Uwaga, Uwaga

ogłaszamy, że możecie licytować na aukcji WOŚP  4 lekcje techniki nordic walking prowadzone przez naszego certyfikowanego instruktora. 

Mega okazja cenowa, a i cel szczytny!

Zapraszamy licytujcie!

grupa osób startujących w zawodach nordic walking

Jak zawsze w pierwszym tygodniu styczna zagra w całej Polsce i nie tylko Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Euforja postanowiła dołączyć się do wielkiego grania łącząc ideę wspierania z aktywnością fizyczną.

biegacze na orientacje na rynku w Bielsku Białej

No tak, już po świętach a my dopiero spieszymy z podsumowaniem IV etapu (finałowego) cyklu biegów na orientację Bielsko Biała Nocą.

Tym razem gościliśmy na bielskim rynku wśród straganów ze świątecznymi różnościami. Było nastrojowo ale i bojowo, gdyż na finał stawiło się prawie 250 osób walecznych i złaknionych wyśmienitych czasów. Trochę żałujemy, że to już ostatnia impreza w tym roku, ale już teraz zapraszamy na jesienną edycje naszych biegów w 2016 roku.

swiateczna skarpeta wisząc na kominku i zyczenia

Zbliżają się Święta i okres, gdy na pewno znajdziemy czas dla siebie i najbliższych.

Chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Klientom, Przyjaciołom, Sympatykom ale i tym, którzy jeszcze się nam przyglądają z daleka :) wszelkiej pomyślności i chwil, które będziecie chcieli długo wspominać.

krok nordic walking

W dniu 12.12.2015 zakończyliśmy cykl 10 spotkań w ramach Szkolenia techniki nordic walking. 

Podczas szkolenia kursanci poznali nie tylko każdy szczegół techniki nordic poczynając od pracy stóp a kończąc na pracy nadgarstków, ale też stali się ekspertami w ćwiczeniach rozgrzewających przed treningiem i rozciągających po treningu. Ćwiczyliśmy zarówno marsz rekreacyjny, jak i technikę pokonywania wzniesień, aby móc w pełni korzystać z uroków i możliwości jakie daje nordic walking.