Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hej Mamuśki!

Współpraca i wzajemna motywacja to klucz do sukcesu, a współpraca Euforja i For You to ciekawe i przydatne pomysły. Miło nam zaprezentować nasze wspólne nowe zajęcia skierowane dla młodych mamuś (lub tatusiów), gdzie będziemy pracować i nad umysłem i nad ciałem.

Ruszają nowe zajęcia podczas których połączymy ruch i naukę języka angielskiego.

Wspaniale jest być gościem zaproszonym przez znakomitą i docenianą instytucję, a jeszcze jak jest się gościem, który ma coś mądrego i budującego powiedzieć to podwójny zaszczyt i odpowiedzialność.

Jeśli dodam, że wszystko ma miejsce w gronie sąsiadów z mojej okolicy to możecie sobie wyobrazić jaki to stres, jaka ekscytacja i wyróżnienie.

dogtrekking

W ostatnia sobotę tj 16.04 odbyły się inauguracyjne zawody w dogtrekkingu otwierające Puchar Polski. Przed nami jeszcze kilka, ale Lubliniec pozostanie w naszej pamięci na długo ze względu na przepiękne wiosna dukty leśne i bagienne atrakcje na trasie. jak zawsze zabawa była przednia, choć pamiętajcie o dobrym przygotowaniu przed zawodami aby faktycznie dobrze się bawić a nie tracić energię na inne rzeczy... O czym mowa? Zobaczcie tu.

grupa z kijami do nordic walking

Początek kwietnia to dla nas inauguracja sezonu nordic walking dla Stowarzyszenia ADA i nasi wspaniali uczestnicy stawili się prawie w pełnym składzie.

Pierwsze zajęcia upłynęły nam na przypomnieniu techniki i zbadaniu kondycji uczestników. Teraz już znamy punkt wyjścia a punkt dojścia jeszcze dyskutujemy :)! Być może jakiś półmaraton...sztafetowy :)

kobiety ćwiczące razem

Uwaga, uwaga!

Już do maja startujemy z zajęciami dla par/dwojga. Nie musisz już zastanawiać się jak pogodzić czas dla siebie z czasem dla rodziny, przyjaciół.

Możesz efektywnie połączyć te dwie aktywności i wraz ze swoją drugą połową, przyjacielem/przyjaciółką, znajomą czy z kimkolwiek chcesz umówić się na trening personalny.

Amazonki z kijami do nordic walking

Nikogo nie zadziwimy informacją, że kobiety maja siłę i moc, która potrafi góry przenosić. My co prawda w planach przeniesienia naszych górek nie mamy jeszcze ale postanowiliśmy z grupą bielskich Amazonek rzucić wyzwanie naszej kondycji i...wystartować z zajęciami nordic walking.

Na zajęciach najpierw poznajemy tajniki techniczne nordic walking i uczymy się prawidłowego marszu z kijami, a następnie mamy w planach przemierzanie szlaków beskidzkich i pracę nad nasza kondycją.

zebranie przed wyjściem na rajd grupy nordicowców

I jeszcze chwila na wspomnienia a właściwie fotorelację z uroczego weekendowego wypadu grupy pasjonatów z Bielska Białej.

Śląsk znowu ruszył na Jurę :) i wziął udział w Rajdzie Trzy Szczyty organizowanym przez naszych znakomitych kolegów Tatianę i Rafała Galińskich oraz Hotel Fajkier. Jak zawsze impreza na najwyższym poziomie. Wspaniali otwarci i entuzjastyczni ludzie, urocza trasa i pyszności w trakcie i po :)

wykład na temat techniki nordic walking

Po raz kolejny mieliśmy szczęście i zaszczyt występować przed wspaniałą i wymagająca publicznością jaka są słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Tym razem zagościliśmy w progach Biblioteki Publicznej w Czechowicach Dziedzicach, przy której prężnie działa Akademia Pięknego Wieku.

osoby uprawiające nordic walking robia rozgrzewkę

Wraz z wiosna wpuszczamy nowe również w nasz grafik zajęć grupowych idąc za Waszymi sugestiami i prośbami.

W obszarze Nordic walking:

  • od 15 marca rusza 8 tygodniowe szkolenie z techniki nordic na Orliku przy parku Słowackiego w Bielsku. Zajęcia poza pierwszymi w czwartki o 18:15. Jeśli jesteś zainteresowany/na kolejna edycja zgłoś się już dziś a powiadomimy Cię w pierwszej kolejności.
osoby uprawiające nordic walking podczas rozgrzewki

Już 20 marca czeka nas kolejny rajd na Jurze z cyklu Trzy Szczyty. Tym razem odwiedzimy Polesice i gościnny Trafo Base Camp, który bardzo polecamy na różne wycieczki i imprezy zwłaszcza związane ze skałkami i wspinaczką, dlaczego? Zobaczycie sami.

dziewczynki trzymaja w górze dyplomy

Ferie, ferie i po feriach :) No cóż, tydzień minął a nam zostały wspomnienia z fantastycznych feryjnych warsztatów jakie wspólnie z Agatą z For You przygotowaliśmy dla dzieci.

W naszych warsztatach wzięły udział dziewczyny z bielskich szkół podstawowych oraz maluszki (5,6 lat), które przybyły do nas z Francji. Było międzynarodowo, wielkokulturowo i wielojęzycznie.