Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
trzy kobiety leżace na trawie

Już w marcu 2017 ruszamy z pierwsza edycją warsztatów (wyjazdowych, 2 dniowych) skierownych dla kobiet. Warsztaty podzielone są na 2 główne tematy:

1. Siła

2. Zmysłowość

Na warsztatach Siły uczestniczki utwierdza się w przekonaniu o własnej mocy, nauczą się czuć pewnie w każdej sytuacji i poznają zasady samoobrony.

kobieta z kijami nordic walking,w tle szczyty gór

Uwaga

W dniach 16-14 styczeń 2017 przebywam na zajęciach wyjazdowych.

Odbieramy i maile i telefony więc jeśli będziesz chciał się skontaktować z nami zapraszmy do użycia tych komunikatorów. 

Zyczymy wszystkim miłego okresu ferii.

 

Nowy MODEL zajęć grupowych, który pozwoli Wam lepiej zarządzić swoim czasem. Na czym polega nowość?

1. Zajęcia będa tylko w małych grupach - max 4 osobowe

2. Zajęcia będą organizowane (terminy, miejsce, rodzaj) pod konkretna grupę jaka się stworzy - możesz sam zaplanowac kiedy Ty i woja grupa chce być aktywna.

3. Osoba, która zgłosi sie ze swoja grupką, która moze liczyć od 2 do 4 osób, ma obniżkę ceny swojego karnetu o odpowiednio: 10, 20 lub 30% 

Zapraszamy nasze kochane Panie na weekendowe warsztaty gdzie jezyk angielski będzie łączył sie ze spalaniem zbędnych okrągłości, czyli z aktywnoscią fizyczną. Euforja i nasz ulubiony partner Szkoła Językowa For You przygotowaliśmy dla Was coś ekscytującego. Tak więc zamknij oczy i wyobraź sobie:

1. uwalniasz sie od codziennych obowiązków zmartwien i...zrzędzącego chłopa )

2. masz czas dla siebie i mozesz go w całosci sobie poświęcić

osoba w podskoku, w tle wschód słońca

Warto zaplanować ciekawie wolne dni i my szczególnie namawiamy do aktywnego spędzania czasu.

W najbliższych tygodniach mozna wybierać z wielu interesujących wydarzeń, ale my wybraliśmy dla Was kilka z nich, które szczególnie polecamy.

To co, zaczynamy nasz ranking wydarzeń, których nie mozna pominąć:

osoby ćwiczące z kijami noridc walking

W naszej misji jest ciagła edukacja w zakresie techniki noridc walking i tę misję z radością realizujemy.

Juz po raz kolejny mielismy przyjemność gościć w Czechowicach Dziedzicach w Akademii Pieknego Wieku, która działa przy Bibliotece publicznej. Adakemia zrzesza seniorów, dla których organizuje wiele interesujących spotkań, zajęć czy wykładów i cieszymy sie, że możemy byc częścią progrmay dla seniorów.

biegaczka pomiędzy postaciami ze Szreka

W ramach „Euforja max” mamy coś dla twardzieli i tych co chcą więcej i mocniej, ale nadal zgodnie z nasza filozofią czyli bezpiecznie.

Ogłaszamy wszem i wobec, że nasza dobra znajoma i wspaniała trenerka Ewelina Zbijowska- Hatala będzie współpracowała z Euforją!

power walk mama z maluchem

Spała kojarzyła nam się z treningami kadry narodowej a tu w pierwszy weekend października zostałą opanowana przez instruktorki i mamuśki buggygym, które z całymi rodzinami zjechały do Spały aby aktywnie spedzić czas, a przy okazji nauczyc się tego i owego.

I tak oprócz treningów buggygym, biegania, wykładów i warsztatów, mamy maiły możliwość poznać i potrenować power walk wraz z maluchami.

kobieta przygotowująca sie do wykładu

Pierwszy październikowy weekend upłynał nam pod egidą promocji aktywnosci ruchowej zawsze i wszędzie i dla każdego według potrzeb. Między innymi miałam przyjemność być prelegentem na Festiwalu Don't worry, be healthy! organizowanym przez Organizację Spinka.

Wrzesień obfitował w wydarzenia nie tylko ważne ale i milowe :) dla nas. Jednym z nich było szkolenie połączone z certyfikacją przez samego twórcę slow profesora Tanakę, którzy przybył do Polski i poświęcił nam 3 dni podczas, których nie tylko dowiedzieliśmy sie wielu szczegółów dotyczących wpływu slow joggingu na rózne grupy i na różne aspekty zdrowotne, ale też mieliśmy szanse na treningi z profesorem.

Już wkrótce oznaczymy nasze zajęcia sygnatura, która pomoże Wam w znalezieniu zajęć, które będą bezpieczne dla Was drogie kobiety jesli jesteście w grupie ryzyka.

Wszystko będzie w sekcji grafik na naszej stronie. Zachęcamy, zapraszamy na zajęcia!

grupa nordic walking na plaży nad morzem

Ufff, opadły emocje po wakacyjnych wyjazdach nad nasze polskie morze i pora powspominać :) Nasz ostatni wyjazd ze Stowarzyszeniem Razem do Sarbinowa obfitował w wiele aktywnych chwil.