Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hej Mamuśki!

Współpraca i wzajemna motywacja to klucz do sukcesu, a współpraca Euforja i For You to ciekawe i przydatne pomysły. Miło nam zaprezentować nasze wspólne nowe zajęcia skierowane dla młodych mamuś (lub tatusiów), gdzie będziemy pracować i nad umysłem i nad ciałem.

Ruszają nowe zajęcia podczas których połączymy ruch i naukę języka angielskiego.

Zajęcia będą trwały 2 godziny zegarowe. 

Pierwsza godzina zajęć to ruch wraz z maluchami na świeżym powietrzu czyli ćwiczenia w marszu, a druga godzina to lekcja języka angielskiego na dobranym do uczestników poziomie języka z lektorem. W czasie lekcji języka angielskiego maluchy będą pod okiem naszej opiekunki, aby mama skoncentrowała się na nauce.

Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w Parku Słowackiego ( Siedziba Szkoły językowej FOR YOU mieści się dokładnie naprzeciw, co w razie niepogody daje wspaniałe warunki do tego, aby zajęcia językowe odbyły się w przytulnych salach FOR YOU)

Zainteresowana? Zapisz się już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 6.05.2016

Zapisy obowiązkowe ze względu na konieczność ustalenia poziomu zaawansowania uczestniczek przed zajęciami (test).

Startujemy 12 maja godzina 10:00 zbiórka przy wejściu do Parku Słowackiego od strony BCK jesli zbierze się grupa minimum 3 osobowa.

Koszt miesięczny zajęć: 200 zł 

 

Wszystkie szczegóły pod numerem 793 90 90 18 a jeśli masz dodatkowe pytania napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.