Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nikogo nie zadziwimy informacją, że kobiety maja siłę i moc, która potrafi góry przenosić. My co prawda w planach przeniesienia naszych górek nie mamy jeszcze ale postanowiliśmy z grupą bielskich Amazonek rzucić wyzwanie naszej kondycji i...wystartować z zajęciami nordic walking.

Na zajęciach najpierw poznajemy tajniki techniczne nordic walking i uczymy się prawidłowego marszu z kijami, a następnie mamy w planach przemierzanie szlaków beskidzkich i pracę nad nasza kondycją.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godziny 17:30. Zbieramy się w Cygańskim Lesie przy wejściu do lasu (od strony parku).

Od kwietnia nasze zajęcia zostaną włączone w ogólnopolski projekt A czy Ty chodzisz prawidłowo organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przy współfinansowaniu z MSiT. Będzie się działo!