Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wraz z wiosna wpuszczamy nowe również w nasz grafik zajęć grupowych idąc za Waszymi sugestiami i prośbami.

W obszarze Nordic walking:

  • od 15 marca rusza 8 tygodniowe szkolenie z techniki nordic na Orliku przy parku Słowackiego w Bielsku. Zajęcia poza pierwszymi w czwartki o 18:15. Jeśli jesteś zainteresowany/na kolejna edycja zgłoś się już dziś a powiadomimy Cię w pierwszej kolejności.
  • Osoby po szkoleniu lub już obeznane z techniką a chcące utrwalić właściwe nawyki zapraszamy na zajęcia doskonalenia techniki (czwartki 16:30 lub soboty 9:45 – ustalane z grupą). W miarę rozrostu i zróżnicowania grupy w planach mamy podział na 2 poziomy: rekreacja i kondycja
  • Cały czas działa nasz piątkowy klub pasjonatów nordic walking. Spotykamy się o 17:00 i ruszamy na jedna z górskich tras tempem z lekką zadyszka :)

 W obszarze Mama i maluch:

  • Zajęcia nordic walking dla mam z maluchami w chuście czy nosidle – zapraszamy chętne mamy do zgłaszania się. Otwieramy nabór do grup zarówno w Bielsku jak i w dalszej okolicy – zgłaszajcie się na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem mama
  • Ruszyliśmy z zajęciami buggygym fat burning walk w Bielsku. Zapraszamy mamy z wózkami w każdy poniedziałek o 10:30 na Lotnisko (zbiórka przy Ranczu pod Strusiem)
  • W planach (jeśli wygramy projekt) zajęcia ruchowe plus angielski dla mam z maluchami. Śledźcie uważne nasze newsy i fanpage!

W obszarze zajęć innych czyli slow jogging i fat burning walk:

Slow jogging:

  • Stale zapraszamy na poranną pobudkę ze slow – wtorek 6:30 Błonia
  • 22.03 rusza grupa początkujących slow joggingowców – zapraszamy do zapisów na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem slow. Zajęcia będą się odbywały we wtorki o 19. Miejsce Cygański Las lub Wapienica – do ustalenia z grupą.

Fat burning walk:

  • 12.03 ruszamy z grupą dla początkujących. Zajęcia o 8:30 w soboty na Błoniach. Chętnych zapraszamy do zapisów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem fat

Inne:

Panujemy zajęcia kondycyjne dla właścicieli psów. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu!