Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ostatni weekend odbyła się konferencja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w łodzi, która podsumowywała projekt: Chodźmy prawidłowo i otwierała rąbek tajemnicy nowych projektów :), gdyż nasza załoga nigdy nie spoczywa na laurach.

Na konferencji pojawiło się ok 70 instruktorów i entuzjastów nordic walking, co zaowocowało konstruktywną wymiana wiedzy, nowymi pomysłami i wspólnymi projektami oraz wspólnymi ćwiczeniami  m. inn. rozgrzewka dla zaawansowanych, ćwiczenia poprawiające motorykę i nowa technika treningu Power Walk (jak można zobaczyć na zdjęciach bawiliśmy się przy nich przednio).

Zainicjowaliśmy też nowe stowarzyszenia, które będą miały za zadanie energicznie dbać o sport powszechny i obiecujemy to czynić energicznie i rzetelnie. O nowych inicjatywach na pewno poinformujemy i zachęcimy do współuczestnictwa!

Dodatkowym elementem był szereg wyróżnień i podziękowań za działania w 2015 roku. Jedno z nich trafiło do naszej szefowej Katarzyny Daniek, z czego jesteśmy mega dumni!