Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sobota 10.10, wczesne popołudnie. Niby normalny dzień, ale nie u nas! Braliśmy czyny udział w finale Śląskiego Tygodnia Bliskości, który promował świadome rodzicielstwo i chustonoszenie młodych obywateli.

Moc pozytywnej energii bo tylko takich ludzi spotkaliśmy na finale. Aż miło było rozmawiać z Rodzicami pełnymi radości, zapału i świadomości. Oby więcej takich inicjatyw! Oby więcej takich rodziców!

Brawo Monika Osińska Żabka z wspaniałym teamem młodych mam! Organizacja wyśmienita, atrakcje i atmosfera godne powtórzenia.

Nasza misja to wsparcie Rodziców w aktywności fizycznej własnej i maluchów. Organizujemy zajęcia dla maluchów i mam na świeżym powietrzu, ale także doradzamy co i jak ćwiczyć aby skorzystała i mama/tata i dziecko. Dla Rodziców nasze podwoje będą zawsze szeroko otwarte!