Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UWAGA

Podążając tropem SLOW czas na ekologiczne warsztaty. Mamy dla Was 2 propozycje i od Was zależy, która zostanie zrealizowana. Zapraszam do głosowania, które warsztaty mamy zrealizować w pierwszej kolejności. Głosy oddajemy w komentarzach lub wysyłając informacje na adres mailowy. Głosujemy do 15.10

Wśród osób głosujących rozlosujemy nagrodę, którą będzie wejściówka na warsztaty!

1 propozycja: Mydlana przygoda (wersja dla dorosłych ale możliwa i wersja dla dzieci)

Warsztaty na których będą królowały glicerynowe mydła, musujące kule do kąpieli oraz peelingi 

Uczestniczki zyskają podstawową wiedzę o prostych przepisach na kosmetyki, które można wykonać samemu. 

Warsztat stanowi doskonałą bazę do rozpoczęcia przygody ze zdrową pielęgnacją. Poznamy i omówimy receptury na kosmetyki, które można samodzielnie i bez wielkiego nakładu finansowego wykonać w domu. Dowiemy się również w jaki wykorzystać w celach pielęgnacyjnych składniki, które zawsze mamy w kuchni i jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy pod ręką kosmetyku, którego potrzebujemy.

Oprócz porcji przydatnej wiedzy oraz dobrej zabawy uczestniczki w trakcie warsztatu samodzielnie wykonają 3 kosmetyki, które zabiorą ze sobą do domu: mydło glicerynowe, komplet musujących kul do kąpieli oraz peeling (do ciała/twarzy/skóry głowy) na bazie soli z Morza Martwego, który zamkniemy w eleganckim słoiczku zamykanym na klamrę. Wszystkie składniki zastosowane do wyrobu kosmetyków to najwyższej jakości nierafinowane surowce kosmetyczne posiadające ekologiczne certyfikaty. 

Koszt 70 zł/osoby minimalna ilość uczestników 6 osób. Czas trwania- ok 2 godziny

 

2 propozycja: Nasza Mama naturalnie zadbana

Warsztaty „Naturalnie zadbana mama” to spotkanie przeznaczone jest dla kobiet, które pomimo ogromu codziennych obowiązków pragną czuć się dobrze we własnej skórze.

W trakcie warsztatu porozmawiamy o tym, w jaki sposób, na przekór zabieganiu i zmęczeniu, dbać o swoje ciało, aby skóra pozostawała w naturalnej równowadze i jak najdłużej cieszyła się młodym wyglądem. Poznamy receptury na kosmetyki, które bez żadnego nakładu finansowego możemy wykonać samodzielnie w domu. Dowiemy się jak oszczędzać na zbędnych kosmetykach i czym kierować się podczas doboru kosmetyków do indywidualnych potrzeb skóry.

W trakcie warsztatów wykonamy 2 kosmetyki: naturalny balsam do ust oraz peeling do ciała. Kosmetyki będą skomponowane z najwyższej jakości surowców naturalnych. Uczestniczki warsztatów otrzymają stosowne materiały z recepturami. Spotkanie stanowi doskonałą okazję, by poznać podstawy wyrobu kosmetyków i kontynuować samodzielnie przygodę z pięknem płynącym wprost z natury

Koszt 60zł/osoby minimalna ilosc uczestników  6 osób. Czas trwania- ok 2 godziny